DSC_0767.JPG

W ostatnim czasie szkolna reprezentacja siatkówki chłopców przeszła dwa ważne sprawdziany. Pierwszy: 23 marca, podczas Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych o Puchar Dyrektora ZSM w Elblągu (w ramach dni otwartych w Zespole Szkół Mechanicznych), drugi: 26 marca, podczas Turnieju Półfinałowego Wojewódzkiej Licealiady.

W obu tych wyzwaniach naszym siatkarzom, swoją grą, udało się  doprowadzić emocje, swoje i kibiców, do granic wytrzymałości, powodując jednak koniec końców wybuch radości.

Podsumowując, szkolna drużyna:

• 23 marca ograła wszystkich przeciwników i tym samym zdobyła Puchar Dyrektora ZSM w Elblągu;
  • 26 marca zwyciężyła z Zespołem Szkół Techniczno- Informatycznym w Elblągu (2:0) i Zespołem Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie, uległa Szkole Mistrzostwa Sportowego w Ostródzie (0:2) i z drugiego miejsca awansowała do TURNIEJU FINAŁOWEGO WOJEWÓDZKIEJ LICEALIADY (!!!)