Reprezentacja naszej szkoły odniosła duży sukces zajmując I miejsce i zdobywając złote medale, w ramach LICEALIADY w szachach. Łącznie zgromadziliśmy 19 pkt i wyprzedziliśmy III Liceum Ogólnokształcące w Elblągu, które zdobyło 18pkt oraz Zespół Szkół Gospodarczych w Elblągu, który zgromadził 11,5pkt.
W turnieju rozegrano 7 rund a nasza drużyna indywidualnie uzyskała następujące wyniki:
Wojciech Stróżowski 7 pkt
Dominik Tomczak 5 pkt
Maciej Bucholc 4 pkt
Daria Dembowska 3 pkt
Indywidualnie wśród chłopców Mistrzem Licealiady został Wojciech Stróżowski z 3A, a Dominik Tomczak z 4E zajął III miejsce. Indywidualnie wśród dziewcząt Daria Dembowska z 4B zajęła III miejsce i zdobyła brązowy medal. Ponadto naszą szkołę reprezentowali jeszcze Kacper Dominik z 4A i Damian Postek z 4F, którzy uzyskali po 4pkt.

To już ostatni rok, kiedy nasi zawodnicy mogli reprezentować naszą szkołę. Ze złotej drużyny zostaje tylko Wojtek Stróżowski, dlatego osoby, które potrafią grać w szachy zapraszamy do kontaktu z p. Andrzejem Gołotą (gabinet 106), w szczególności potrzebujemy dziewczyny, która będzie mogła grać w naszej drużynie.