ASG CS ARENA ELBLĄG – INTEGRACJA KL. 2B

28 listopada 2023r. uczniowie klasy 2B,  kształcący się na kierunku technik logistyk, uczestniczyli  w wyjściu integracyjnym do strzelnicy Air Soft Gun  CS Arena Elbląg. Odbyli  tam szkolenie i wzięli udział w treningu strzeleckim, korzystając z broni sportowej.  

Celem wycieczki była integracja klasy oraz wykorzystanie umiejętności planowania taktycznego      i operacyjnego. Dlatego strategiczne zajęcia strzeleckie z użyciem replik broni, które są wierną kopią pod względem wielkości, ciężaru i szczegółów, sprawdziły szybkość myślenia i determinację uczestników podczas gier taktycznych.

Uczniowie spędzili aktywnie czas, a wysoki poziom adrenaliny sprzyjał dobrej zabawie pomimo dużego wysiłku fizycznego.

ASG CS ARENA ELBLĄG – INTEGRACJA KL. 2B

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń na górę
Skip to content