Uczeń klasy 2A – Przemysław Rojek - zajął I miejsce w plebiscycie na 10 Najpopularniejszych Sportowców „Dziennika Elbląskiego”.
Przemek jest kajakarzem Olimpii Elbląg. Może pochwalić się świetnymi wynikami sportowymi. Wywalczył tytuł mistrza Polski w K-1 na dystansie 1000 metrów.

Jest w kadrze narodowej. Reprezentował nasz kraj na mistrzostwach świata i Europy, gdzie zajmował miejsca w pierwszej dziesiątce. Trenerzy i znawcy tej dyscypliny sportu twierdzą, że Przemek jest wielką nadzieją elbląskiego kajakarstwa.Obok Przemka wśród wyróżnionych sportowców znalazł się także inny uczeń ZSM – Gabriel Gładykowski z klasy 2G, który w plebiscycie zajął IV miejsce.

On także jest zawodnikiem Olimpii i trenuje kajakarstwo, odnosząc liczne sukcesy. Za jeden z największych można uznać tytuł mistrza Polski w K-4 na dystansie 500 metrów.

Gratulujemy chłopakom wyróżnienia i wszystkich sukcesów sportowych :-)
Życzymy kolejnych zwycięstw!!!