W dniu 04 pażdziernika b.r. reprezentacja uczniów Naszej szkoły uczestniczyła w zawodach lekkoatletycznych, a dokładnie w indywidualnych biegach przełajowych, które odbyły się z okazji obchodów 75-lecia istnienia ZESPOŁU SZKÓŁ ZAWODOWYCH nr 1 w Elblągu.



Reprezentacja ZSM wystąpiła w następującym składzie:

1.Szymon Wojtasz 1B
Jakub Grzywacz 1B
Dawid Jędrzejewski 1D
Adam Szajkowski 2B
Patryk Szczepanik 3S/M



Nasza młodzież godnie zaprezentowała się w rywalizacji, a do podium zabrakło tak niewiele. Po zakończonych zawodach każda szkoła otrzymała dyplomy i nagrody a wspólne ognisko z kiełbaskami było zwieńczeniem udanej rywalizacji.

Dziękujemy!
Katedra Wychowania Fizycznego



Nasza szkoła zajęła III miejsce w kwalifikacji elbląskich szkół ponadpodstawowych w kampanii Rowerowa Stolica Polski 2021.

ZSM wykręcił 440,25 km.

BRAWO,BRAWO,BRAWO!



W dniu 22 września b.r. odbyły się Jesienne Sztafetowe Biegi Przełajowe chłopców, to już druga konkurencja sportowa, która rozegrana została w ramach elbląskiej Licealiady 2021/2022.
Nasza reprezentacja chłopców w Parku Miejskim Bażantarnia" wywalczyła czwarte miejsce tocząc pasjonujące, trzymające do samego końca w napięciu jak i w ogólnym tego słowa znaczeniu zapierające dech w piersiach pojedynki biegowe.

Skład reprezentacji ZSM wystąpił w następującym składzie:
1.Emil Lewandowski 3A (1 zmiana)
2.Piotr Lewandowski 3A (2 zmiana)
3.Adam Szajkowski 2B (3 zmiana)
4.Jakub Grzywacz 1B (4 zmiana)
5.Patryk Szczepanik 3SM (5 zmiana)
6.Gabriel Gładykowski 4G (6 zmiana)

a ponadto w rezerwie przygotowani byli:
1.Wojtasz Szymon 1B
2.Jędrzejewski Dawid 1D
3.Woliński Paweł 3R
4.Gugnon Marcel 3R
5.Alwaquedi Mukhtar 3D

Jesteśmy zbudowani Waszą wspaniałą postawą, zaangażowaniem a przede wszystkim motywowaniem się na wzajem do walki o medal.
Brawo, Brawo, Brawo!
Wielki Szacunek!

Serdecznie gratulujemy !
Katedra Wychowania Fizycznego.



15 września b.r. odbyły się Jesienne Biegi Przełajowe chłopców, które zainaugurowały elbląską Licealiadę 2021/2022. Nasi uczniowie zdobyli cztery medale w następującym składzie:

1.Emil Lewandowski 3A ( srebro)
2.Piotr Lewandowski 3A ( brąz)
3. Kacper Kulesza 4A (srebro)
4. Krzysztof Lutka 4A (brąz)

a ponadto reprezentowali nas:

Żuk Jakub 3N
Gładykowski Gabriel 4G
Grzywacz Jakub 1B
Wojtasz Szymon 1B
Gasiński Natan 1D
Jędrzejewski Dawid 1D
Baran Jakub 2A
Pryłowski Kacper 2A
Szajkowski Adam 2B
Szczepanik Patryk 3SM
Sobczyński Maksymilian 2B

Serdecznie gratulujemy!
Katedra Wychowania Fizycznego





Szanowni Państwo,
Link do ubezpieczenia będzie aktywny do końca października, czyli do końca miesiąca mogą Państwo skorzystać z tej formy ubezpieczenia.

Odwiedza nas 328 gości oraz 0 użytkowników.

Go to top