TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ W ZSM -DRZWI OTWARTE SZKOŁY

21.03.2024 r. w sali gimnastycznej naszej szkoły odbył się Turniej Piłki Siatkowej Zespołów Mieszanych Szkół Podstawowych o Puchar Dyrektora ZSM w Elblągu z okazji Pierwszego Dnia Wiosny. W turnieju, który w takiej formule (zespoły składające się z dziewcząt i chłopców) odbył się w naszej szkole PO RAZ PIERWSZY (warto to odnotować), uczestniczyły reprezentacje trzech elbląskich szkół podstawowych .
Zwyciężyła drużyna Szkoły Podstawowej nr 16, na kolejnych miejscach uplasowały się drużyny Szkoły Podstawowej nr 6 i Zespołu Szkół Pijarskich.
Wyniki wszystkich spotkań:
SP nr 16 – SP nr 6 2:1 (25:16, 17:25, 15:12)
SP nr 16 – ZSP 2:0 (25:13, 26:24)
SP nr 6 – ZSP 2:0 (27:25, 25:19)
Gratulujemy udanych występów!
Dziękujemy również naszym uczennicom i naszemu maturzyście za: sędziowanie, pisanie protokołów, obsługę tablic punktowych, obsługę głośnika oraz wszelaką inną pomoc techniczną bez której, powiedzmy otwarcie, taki turniej, w tak wyjątkowym dniu, by się nie odbył.
A byli to:
Igor Borkowski 5F (szczególny szacun za dobór muzy!)
Sandra Trendyk 4B
Agata Łasak 4B
Magda Bogdanowicz 4B
Natalia Torczyk 1B
Sara Binkowska 1B

TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ W ZSM -DRZWI OTWARTE SZKOŁY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń na górę
Skip to content